• English
  • Čeština/Slovenčina
  • 中文 (中国)
[flagicons]

AKTUÁLNĚ

33.2.2019

1212.2.2018

33.8.2017

Dne 3. srpna 2017 uspořádala CSCC v prostorách Parlamentu České republiky pod záštitou pana poslance Milana Šarapatky slavnostní přijetí a investiční fórum s vedením oblasti Yunfu. Oblast Yunfu je v oblasti jižní Číny, v provincii Guandong, orientačně 300 km na západ od města Hong Kong. Oblast Yunfu se postupně integruje do v současné době největšího budovaného industriálního celku na světě, do nově budovaného města Heshan s plánovanou kapacitou 84 milionů obyvatel. Toto superměsto vzniká spojením oblastí v ústí Perlové řeky a postupně do sebe integruje jednotlivá města a oblasti. Souběžně s tím vzniká v této oblasti integrace pokročilých technologií a

44.6.2017

Tento den CSCC rozpracovala v Dubai podklady pro implementaci dvou technologií, které CSCC v rámci 一带一路, "Jednoho pásu, jedné stezky" připravuje pro země na Hedvábné stezce s obdobnou klimatickou zátěží, jako Spojené Arabské Emiráty.

33.6.2017

V dopoledních hodinách jednání se zástupcem IGEA o realizaci jednotlivých projektů CSCC, které má CSCC připraveny pro Čínskou lidovou republiku v rámci CSCC. Den byl zakončen slavnostní večeří, kterou pro CSCC a předsedu pana Petra Bednarčíka pořádala Susan Wang, ředitelka projektů IGEA. Poté nás IGEA odvezla na letiště a Susan Wang se s námi na letišti rozloučila.

22.6.2017

Nesmírně významný den pro CSCC a její bližší zapojení do spolupráce s Čínskou lidovou republikou. V ústředí firmy IGEA v CBD v Pekingu proběhl slavnostní podpis a vstup ředitele firmy IGEA pana Jihai Denga na post viceprezidenta CSCC. Naše dvě firmy tímto spojily aktivity a upevnily tak dlouhou a velmi přínosnou spolupráci. Součástí spolupráce je i integrace projektů a rozvoj vztahů na ekonomické i politické úrovni mezi Čínskou lidovou republikou a Českou a Slovenskou republikou. Tento podpis navazuje na přípravnou cestu zástupkyně IGEA, Susan Wang a její pobyt v Praze a v sídle CSCC. Pan Jihai Deng spolu s panem

11.6.2017

Schůzka v Beijingu s naší partnerskou právní firmou Dowway Partners nad realizací již dříve rozjednaných obchodních případů. Dále dohoda na několika dalších projektech CSCC a projektů připravených pro 一带一路, "Jeden pás, jednu cestu". Po schůzce odpoledne návštěva dvou unikátních parků v Pekingu. Sun Yat-senův park, kde se nachází Oltář země a úrody a Beihai park.

3131.5.2017

Provincie Liao-Ning, Anshan & Shenyang. Pracovní návštěva této provincie a navázání spolupráce s s významnými podniky, univerzitou a vedením provincie. Velice milé a zároveň pro intenzivnější rozvoj spolupráce s Čínskou lidovou republikou velice přínosné jednání.

3030.5.2017

CSCC jako host veletrhu CIFTIS tento den věnuje prohlídce expozicí CIFTIS a navazování kooperace s jednotlivými vystavovateli a regiony Čínské lidové republiky. Následovala nesmírně milá návštěva u člověka, který se velmi zasloužil o rozvoj spolupráce mezi Českou a Slovenskou republikou a Čínskou lidovou republikou. Celá delegace CSCC v čele s panem prezidentem Petrem Bednarčíkem navštívila pana Jia Longa, který posledních cca 60 let překládal a tlumočil obrovské množství návštěv, delegací a projektů. Večer delegace CSCC navštívila samotný středu celé Čínské lidové republiky, Náměstí nebeského klidu a Jižní bránu Zakázaného města.

2929.5.2017

Společnost GBO-Global pořádá při CIFTIS akci pro delegace z celého světa pod názvem “Conference on the Belt and Road Green Cooperation 2017”. Konferenci zahajuje pan Jihai Deng, ředitel IGEA. Součástí konference jsou prezentace jednotlivých zemí na Hedvábné stezce. Za Českou a Slovenskou republiku vystupuje v hlavním projevu CSCC, jmenovitě předseda CSCC Petr Bednarčík a Šárka Zhang. Mimo jiné jsou představeny projekty a technologie pro projekt 一带一路, "Jeden pás, jedna stezka" . Tyto technologie zastupují a prezentují členové CSCC, Rudolf Zachoval, Šárka Zhang, Ludvík Pavlíček a Jakub Slovák. Předseda CSCC dále za Českou republiku symbolicky při slavnostním ceremoniálu přidal svou ruku na